fbpx
Najrýchlešie natočený videoklip
805
post-template-default,single,single-post,postid-805,single-format-video,stockholm-core-2.3.2,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.5.5,select-theme-ver-9.3,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-23071
Title Image

Najrýchlešie natočený videoklip

Najrýchlešie natočený videoklip

Unconditional rebel je názov skladby, ktorú naspievala Siska a na ktorú francúzsky filmár Guillaume Panariello natočil videoklip, ktorý je jedinečný tým, že napriek tomu, že dĺžka klipu je 3’30 min, samotné natáčanie trvalo len 5 sekúnd. Nezmysel?

Guillaume Panariello natočil tento slow motion klip na jeden „take“ bez strihu kamerou Phantom Flex 4K nastavenou na  1000 snímkov za sekundu. Kamera bola umiestnená na aute pohybujúcom sa rýchlosťou 50km/h. Päť sekundový záber bol následne upravený v postprodukcii na 24 snímkov. Tým sa spomalil všetok pohyb zachytený na scéne a dĺžka videa sa upravila na 3’30.

Napriek tomu, že sa filmárom podarilo natočiť tento klip za rekordných päť sekúnd na štvrtý krát, predchádzalo tomu dlhé plánovanie, náročná príprava 80 metrov dlhej scény a synchronizácia všetkých osôb. Výsledok však stojí za to.

 

Written & directed by Guillaume Panariello
Cinematography by Thomas Rames
Visual effect by Benoit Maffone (La Planète Rouge)
Produced by VLB Recordings & La Planete Rouge : laplaneterouge.fr
Music by siska : facebook.com/siskasoundofficial